środa, 18 czerwca 2014

Szczęście.Jak kochać i być kochanym-Mabel Iam


Liczba stron:288
Wydawnictwo:Burda Książki (wcześniej G+J Książki)
Rok wydania:2011
Jak zdobyłam:kupiłam w Biedronce w ramach akcji "tanie czytanie"

Książka ta to pewnego rodzaju poradnik dla pań jak i dla panów.Składa się z dziesięciu rozdziałów,wstępu,zakończenia a także dodatków dotyczących snów i słów zawartych w książce.Można w niej poznać np.wskazówki dotyczące prawdziwej wolności w życiu seksualnym .Zawiera także różne ćwiczenia pomagające poczuć się szczęśliwym człowiekiem.

Lektura jest rozległa tematycznie ,bo zawiera wiadomości dotyczące seksualności,medytacji oraz snu.Ta ostatnia tematyka bardzo mi pomogła ,bo już teraz wiem ,dlaczego tak często śni mi się ciąża.

Kupując tę książka myślałam,że tematyka będzie nieco inna.Tym bardziej zmyliła mnie ta czterolistna koniczyna na okładce.Myślę ,że wielu parom ta książka byłaby przydatna ,jednak ja obecnie nie potrzebuję takich wskazówek ,jakie daje nam autorka ,więc co prawda przeczytałam książkę "od deski do deski" ,ale nie byłam ją zbytnio zachwycona.Myślę ,że wynika to właśnie z tego faktu ,że w tym momencie nie potrzebuję takich rad.

Książka zalicza się do wyzwań:
"Z literą w tle"

1 komentarz:

  1. Książka może być przydatna, ale ja podobnie jak Ty, chyba nie potrzebuję w tym momencie tego typu poradników, więc raczej odpuszczę, tym bardziej, że jakoś nigdy nie byłam przekonana do tego typu pomocy :D

    OdpowiedzUsuń

"...Uczę się ciebie na pamięć ,niecierpliwymi palcami ,rozpaczliwie na pamięć..."