środa, 16 lipca 2014

Rok w Poziomce-Katarzyna Michalak


liczba stron:261
wydawnictwo:Wydawnictwo Literackie
rok wydania:2010
jak zdobyłam:prezent urodzinowy od koleżanki

Główną bohaterką tej książki jest kobieta po przejściach o imieniu Ewa.Postanawia przenieść się do domu pod Warszawą.Niestety brakuje jej pieniędzy na zakup i remont tego domu.Zaczyna dobrze płatną pracę w wydawnictwie.Ofertę tę złożył jej przyjaciel.Głównym jej zadaniem jest wykreowanie prawdziwego bestsellera w jak najkrótszym czasie. Na horyzoncie pojawia się wkrótce odpowiednia Autorka wraz z chwytającą za serce książką. Ewa postanawia spełnić wreszcie swoje marzenie i zamieszkać w wymarzonym domu. Ale jak wszystko w życiu, to marzenie ma również swoją cenę: po drodze pojawia się mnóstwo komplikacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.Na horyzoncie czekają nie tylko zadania związane z pracą w wydawnictwie, ale i pojawią się uczucia.

"Urzekająca historia ludzi,do których szczęście przyszło wtedy,gdy już przestawali w nie wierzyć.Poznaj Ewę,Andrzeja,Karolinę i ich bliskich,którzy przekonali się ,że podarowane dobro-powraca podwójnie"


Książka,jako,że jest to powieść obyczajowa bardzo mi się spodobała i dosyć szybko ją przeczytałam.Ma prosty język i nadaje się do czytania w leniwe popołudnie.

Książka zalicza się do wyzwań:
"Klucznik"
"Grunt to okładka"
"Czytamy powieści obyczajowe"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"...Uczę się ciebie na pamięć ,niecierpliwymi palcami ,rozpaczliwie na pamięć..."