poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Niemowlęta. Podręczniki.Rozwój Niemowlęcia
Rozwój niemowlęcia pokazuje rodzicom i opiekunom jak sprawić, żeby każdy cenny moment spędzony z dzieckiem nabrał szczególnej wartości. Pierwsze dwa lata jego życia to idealny czas, żeby zapewnić optymalny rozwój fizyczny i umysłowy poprzez ruch i zabawę. W tym okresie następuje również gwałtowny rozwój zmysłów i odruchów, a także uczuć i procesów myślowych, zachowań społecznych i zdolności językowych. Ten wciągający, łatwy do zrozumienia poradnik ma za zadanie ułatwić rodzicom i opiekunom stymulację dziecka do nauki i rozwoju poprzez wykorzystanie istotnych możliwości pojawiających się na początku życia. Autorka, dr Melodie de Jager, ekspert dziecięcego rozwoju, prezentuje swój system zabaw i ćwiczeń z niemowlęciem wspomagających efektywny i wszechstronny rozwój dziecka. Pomoże Ci on korzystać w pełni z tych niezmiernie ważnych doświadczeń wczesnego życia poprzez gimnastykę ciała i umysłu Twojego niemowlęcia. Rozwój niemowlęcia to inwestycja w przyszłość Twojego dziecka.


Język niemowląt w.2015

Nowe, poprawione wydanie popularnego poradnika dla rodziców
Tracy Hogg znana jest w Stanach Zjednoczonych z popularnych programów na temat skutecznego i pełnego miłości wychowania dzieci. Pomogła tysiącom rodzin w rozwiązaniu trudnych kwestii dotyczących ich brzdąców. Poznaj pomysły najznakomitszej Mamy, Babci i Niani -- i zacznij mówić w tym samym języku, co Twoja pociecha. Po przeczytaniu tej publikacji nie będą już zagadką odpowiedzi na takie pytania, jak:
- dlaczego moje dziecko wydaje się ciągle głodne?
- skąd mam wiedzieć, ile moje dziecko je, skoro karmię je piersią?
- czy mam brać na ręce płaczące niemowlę, jeśli nie chcę, by wymuszało coś na mnie płaczem?
- czy noworodek powinien spać sam w łóżeczku?
- dlaczego moje dziecko potrafi płakać całą noc, a inne cudownie śpi? Z poradnikiem Tracy Hogg wszystko wydaje się łatwe, gdyż poznała ona klucz do dziecięcego świata i włożyła go między strony tej książki.


Pierwszy rok życia dziecka. Rozwój i pielęgnacja

Jesteś, albo wkrótce będziesz rodzicem niemowlaka?
Przeraża cię ilość sprzecznych idei i rad na temat pielęgnacji i wychowania twojego malucha? 
Poszukujesz rozsądnego przewodnika, który przedstawi ci klarowną wizję tego, co powinieneś robić, a czego nie robić? 
Oczekujesz, że wizja ta będzie zakorzeniona w praktycznym doświadczeniu osoby, która zajmowała się wieloma dziećmi – zarówno swoimi, jak i innych rodziców? 
Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Rachel Waddilove jest dyplomowaną położną, wychowała trójkę swoich dzieci, a przez wiele lat pracowała jako ciesząca się znakomitą opinią opiekunka niemowląt. Z jej pomocy korzystali m.in. parlamentarzyści i znane postaci mediów, np. aktorka Gwyneth Paltrow. Na skutek ponawianych sugestii swoich klientek postanowiła podzielić się swym ogromnym doświadczeniem i praktyczną mądrością w postępowaniu z niemowlętami i uczyniła to w tej właśnie książce, która stała się wielkim bestsellerem. 
Wskazówki Rachel są jasne i przedstawione prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem. Dotyczą one m.in.: 
•przygotowania do przyjścia na świat nowego dziecka, 
•karmienia niemowlaka i wprowadzania stałych pokarmów, 
•jego snu i usypiania, 
•płaczu i sposobów uspokajania dziecka, 
•wprowadzania stałego rozkładu dnia, 
•najczęściej spotykanych chorób niemowlaków, 
•duchowych i emocjonalnych potrzeb dziecka.


Pierwszy rok życia dziecka

Początek macierzyństwa to... coś więcej niż trzęsienie ziemi. Wraz z narodzinami dziecka dosłownie wszystko się zmienia, świat staje na głowie. Młodzi rodzice muszą się tak wielu rzeczy nauczyć.
Jak karmić? Kiedy kąpać? Jak usypiać dziecko? Co to jest kolka i jak się jej pozbyć?


Rozwój Niemowlęcia

Jak wspomagać rozwój dziecka od urodzenia do 18 miesiąca życia .
Dzieci rozwijają się już od chwili narodzin! Jednak wspomaganie rozwoju maleństwa nie polega jedynie na kupowaniu kolejnych zabawek. Ta książka zawiera informacje, pomysły i wskazówki pomocne w stymulacji rozwoju dziecka. Znajdziemy tu wiele ciekawostek i praktycznych rad odnoszących się do poszczególnych etapów rozwoju malucha: od przyjścia na świat do 18 miesiąca życia. 
Krok po kroku - Informacje na temat rozwoju motorycznego i intelektualnego dziecka w każdym z pierwszych miesięcy życia. Co dziecko rozumie? Co czuje? 
pomysły i praktyczne rady - Gry - Zabawy - ćwiczenia 
Wszystko, co trzeba wiedzieć, żeby właściwie stymulować rozwój niemowlęcia. 
Bezpieczeństwo -Jak urządzić otoczenia dziecka, żeby mu umożliwić bezpieczne przemieszczanie się i odkrywanie świata.


*opisy pochodzą ze strony http://bookmaster.com.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"...Uczę się ciebie na pamięć ,niecierpliwymi palcami ,rozpaczliwie na pamięć..."